XRP Coin ve Bu 5 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

Manta Network, New Paradigm modelinde Renew Paradigm’i başlattı. Entangle bir airdrop programı duyurdu. Uniswap Labs, Uniswap web uygulamasında Limit Emirlerinin başlattığını açıkladı. SHIB ve PEPE balinaları borsalara token yığmaya başladı. XRP Coin işlem hacmi, fiyat artışının ortasında patladı. İşte detaylar…

XRP Coin ve bu 5 altcoin’den haberler var…

Manta Network, Renew Paradigm’i başlattı

Manta Network, New Paradigm modelinde Renew Paradigm’i başlattı. Kullanıcılar MANTA, STONE ve wUSDM ile Renew Paradigm’e katılarak 11 ekolojik projeye katılabilir ve likidite tokenleri alabilir. Örneğin, zkHoldem’de CHIP satın almak için STONE kullanmak mümkün. Veya sbToken elde etmek için Shoebill’e varlık yatırmak gerekiyor. Kullanıcılar, Renew Paradigm’da likidite tokenlarını stake ederek STONE, wUSDM yerel ödülleri, DeFi ödülleri, MANTA token ödülleri ve proje airdropları alabilirler. Airdroplar toplam token arzının en az %3’ünü oluşturuyor. Dayanak varlık olarak STONE kullandıklarında, kullanıcıların ek STONE puanları ve Eigenlayer puanları da almaları mümkün.

Entangle, bir airdrop programı başlattı

Cross-chain DeFi protokolü Entangle bir airdrop programı başlattı. Bu program, birden fazla airdrop etkinliğinin ilki. Ayrıca, erken destekçilere ödül olarak token arzının toplam %1’ini dağıtacak. Bu etkinlik sırasında, testnet kullanıcıları toplam 1,25 milyon NGL token, testnet doğrulayıcıları toplam 1,5 milyon NGL token ve Webverse NFT stakerları toplam 5 milyon NGL token alacak.

Uniswap, limit emirlerini başlattı

Öncü merkezi olmayan borsa Uniswap’in arkasındaki ekip olan Uniswap Labs, Uniswap web uygulamasında Limit Emirlerinin başlattığını duyurdu. Bu önemli güncelleme, kullanıcıların platformda token ticareti yapma biçiminde devrim yaratmayı vaat ediyor. Limit Emirlerinin devreye girmesiyle birlikte kullanıcılar artık fiyat grafiklerini sürekli izlemeye gerek kalmadan istedikleri fiyattan token alıp satabilecekler. Bu özellik, traderlar için bir olasılıklar dünyası açıyor. Böylece, alım satımları için kolaylıkla belirli borsa kurları ve süreler belirlemelerine olanak tanıyor.

SHIB ve PEPE balinaları borsaya taşıyor

Spotonchain analitik platformunun bildirdiğine göre, anonim balinalar, her iki meme coin fiyatlarının bugün geri dönmesinin ardından üç büyük merkezi borsaya 10 milyon dolardan fazla Shiba Inu ve 4,3 milyon dolar değerinde PEPE transfer etti. Spotonchain, bu balinaların her ikisinin de satmaları durumunda büyük bir kâr elde edeceklerini söylüyor.

XRP Coin güçlü yükselirken hacim patladı

XRP Coin işlem hacmi, son fiyat artışının ortasında %290 artarak yatırımcıların heyecanını ateşledi. CoinGlass’ın verilerine göre, işlem hacmi son 24 saat içinde %298 gibi şaşırtıcı bir artış gösterdi. Alım satım faaliyetlerindeki bu artış, kripto piyasasında XRP Coin ile ilgili türevlerin cirosunu etkileyici bir şekilde 8,75 milyar dolara çıkarırken, açık faizde %25,71’lik kayda değer bir artışla birlikte şu anda 1 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Dikkat çekici bir şekilde, işlem hacmindeki bu artış yalnızca vadeli işlemler ve türevlerle sınırlı değil. Kripto piyasasının spot segmentinde, XRP Coin 7,66 milyar dolarlık bir işlem hacmi kaydetti. Bu başarı, XRP’yi spot işlem hacmi açısından en büyük 100 kripto arasında altıncı sıraya yükseltti. Sonuç olarak, XRP’nin hem spot hem de vadeli işlem piyasalarında patlama yaşadı. Böylece, birleşik cirosu şu anda 16,41 milyar dolar gibi önemli bir rakama ulaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x